prusa

Контактна Форма

Будь ласка, заповніть форму повністю, щоб ми могли допомогти вам краще..


prusa
Кохлеарний імплантат

Кохлеарний імплантат

Що таке втрата слуху?

Зниження чутливості слуху, труднощі сприйняття звуків, таких слухових звуків, як дзвін або гудіння у вусі, визначаються як втрата слуху. Втрата слуху може розвинутися вроджено або через деякі фактори.

Що таке кохлеарний імплантат (біонічне вухо)?

Кохлеарний імплантат, відомий в народі як біонічне вухо, - це протез внутрішнього вуха, призначений для використання у випадках втрати слуху, коли слухових апаратів недостатньо. Кохлеарний імплантат перетворює звук в електричну енергію і передає його слуховому нерву, забезпечуючи слух навіть у випадках сильної глухоти.

Як проводиться хірургічна операція на біонічному вусі (кохлеарний імплантат)?

Операція на кохлеарному імплантаті - це операція, яка проводиться під загальним наркозом і займає приблизно 2-4 години. Перш за все, у внутрішньому вусі робиться невеликий отвір після звільнення місця для імплантації в кістці за вухом. Тримач електрода вставляється у внутрішнє вухо і фіксується. Функція електродів перевіряється до закриття рани. Після операцій на кохлеарній імплантації пацієнт, як правило, залишається в лікарні одну добу, а час повернення до роботи - 3-5 днів.

Хто такі кандидати на  кохлеарну імплементацію ?

Ті, хто має помірне та тяжке порушення слуху в обох вухах, ті, хто отримує мало або взагалі не отримує користі від слухових апаратів, і всі здорові особи з неушкодженими слуховими нервами можуть бути кандидатами на кохлеарний імплантат.

Для кого не підходить кохлеарний імплантат?

Підбір пацієнта дуже важливий для біонічного вуха. Пацієнти молодого віку, які мають проблеми зі слухом та мовою протягом багатьох років, і люди без мовного розвитку можуть бути не найкращими кандидатами на біонічне вухо. Крім тих;

Якщо слуховий апарат забезпечує достатню здатність говорити та розуміти,

Якщо внутрішнє вухо не є основною причиною втрати слуху,

Нерви пошкоджені або відсутні,

Операція на кохлеарному імплантаті не проводиться, якщо людина недостатньо здорова, щоб витримати анестезію та хірургічне втручання.

Які ризики хірургії кохлеарної імплантації?

Операція на кохлеарному імплантаті безпечна, але будь-яка операція має ризики. Ці ризики; може включати кровотечі, інфекції та побічні ефекти анестезії. Інші можливі ризики включають:

  • Пошкодження нервів
  • Запаморочення або проблеми з рівновагою
  • Втрата слуху
  • Дзвін у вухах (шум у вухах)
  • Витік рідини навколо мозку
  • Менінгіт

Які переваги кохлеарного імплантату?

Люди з кохлеарними імплантатами набувають здатності чути звуки навколишнього середовища та встановлюють тісніші стосунки зі своїм оточенням. Почувши власну та чужу мову, вони з часом можуть виправити власну мову.

Кохлеарний імплантат забезпечує розуміння мови завдяки своїй швидкій попереджувальній здатності та вдосконаленому процесору мовлення в галасливих умовах, і людина може комфортно спілкуватися з людьми в місцях, де багато людей. Люди почуваються безпечніше у повсякденному житті, оскільки завдяки кохлеарному імплантату вони чують, як люди дзвонять і наближаються до автомобілів.

Що слід враховувати після операції на кохлеарному імплантаті?

Захист навушника має велике значення після операції на кохлеарній імплантації.

Оскільки цей імплантат є електронним пристроєм, слід уникати контакту з водою.

  Кохлеарні імплантати чутливі до радіохвиль, і ця чутливість може негативно відображатися на пристрої. Імплантат може заважати людині, коли справа доходить до близької відстані за допомогою пристрою, який передає радіохвилі. Іншим важливим питанням, яке слід розглянути в післяопераційному періоді, є захист від ударів в область голови та вух. Будь-який удар головою може завдати великої шкоди як пристрою, так і вам.


Prusa Medica Prusa Medica Prusa Medica Prusa Medica

Prusa Medica

Prusa Medica

Prusa Medica

Prusa Medica

Prusa Medica
Prusa Medica