prusa

Контактна Форма

Будь ласка, заповніть форму повністю, щоб ми могли допомогти вам краще..


prusa
ЛІКУВАННЯ БАКТЕРІОФАГАМІ

ЛІКУВАННЯ БАКТЕРІОФАГАМІ

Що таке терапія бактеріофагами?

Бактеріофаги - це віруси, які спеціально розпізнають бактерії та знищують їх, і буквально означає «поїдач бактерій». Бактеріофаги, які забезпечують природний баланс, запобігаючи надмірному росту бактерій у світі, відомі як найпоширеніші організми в природі. Настільки, що фаги, які рясніють такими водними ресурсами, як море і океан, і в ґрунті, знаходяться в природних умовах, таких як мікрофлора рота, легенів і кишечника у тварин і людей.

Бактеріофаги мають здатність виводити бактерії з навколишнього середовища, не завдаючи шкоди клітинам людини. Завдяки цим властивостям він був важливим та надійним методом лікування, який застосовується при лікуванні бактеріальних інфекцій, а також пропонує альтернативне лікування антибіотикам.

В останні роки стійкість до антибіотиків стала важливою проблемою здоров’я у всьому світі. Бактерії, що викликають інфекцію, з часом змінюються і набувають стійкості до антибіотиків, що спричиняє невдачу багатьох методів лікування інфекцій. Тому терапія бактеріофагами забезпечує перспективний метод для успішного лікування проти стійкості до антибіотиків.

При яких захворюваннях можна застосовувати терапію бактеріофагами?

Терапія бактеріофагами має широкий спектр застосування при захворюваннях, спричинених бактеріями, від інфекцій легенів до інфекцій вух, носа та горла. У галузі ортопедії;

  • Лікування діабетичних ран ніг
  • Лікування інфекцій, пов’язаних з імплантацією
  • Може застосовуватися при лікуванні остеомієліту (запалення кісток).

У багатьох клінічних практиках було помічено, що терапія бактеріофагами дала успішні результати проти прогресуючих інфекцій, які не загоюються, незважаючи на тривалу антибіотикотерапію і становлять серйозний ризик.

Як застосовується терапія бактеріофагами?

При лікуванні, насамперед, проводяться мікробні аналізи та визначається тип бактерій, що викликають інфекцію. Потім визначається конкретний бактеріофаг для очищення цього виду бактерій. Приготований розчин бактеріофагів застосовують залежно від місця зараження та розміру. Лікування бактеріофагами може бути повторно застосовано за призначенням лікаря, а контроль проводиться через рівні проміжки часу.

Переваги терапії бактеріофагами

Найважливіша перевага терапії бактеріофагами полягає в тому, що до цього часу не спостерігалося серйозних побічних ефектів. Антибіотики, навпаки, мають побічні ефекти, особливо розлади кишечника, і тривале вживання антибіотиків може пошкодити різні органи, такі як печінка.

Бактеріофаги дуже специфічні і діють безпосередньо на тип бактерій, на який вони націлені. Таким чином, це не робить негативного впливу на природну мікрофлору людини.

Бактерії можуть накопичуватися в щільних спільнотах, утворюючи структури, які називаються біоплівками. Бактеріофаги можуть проникати в ці шари біоплівки та видаляти бактерії.

Терапія бактеріофагами пропонує безпечний та високоефективний метод лікування проти бактеріальних інфекцій.


Prusa Medica Prusa Medica Prusa Medica Prusa Medica

Prusa Medica

Prusa Medica

Prusa Medica

Prusa Medica

Prusa Medica
Prusa Medica