prusa

Контактна Форма

Будь ласка, заповніть форму повністю, щоб ми могли допомогти вам краще..


prusa
Мозкова стимуляція

Мозкова стимуляція

Мозкова стимуляція- це успішний метод лікування деяких неврологічних захворювань, що викликають мимовільні порушення руху в організмі.

Два невеликі електроди, поміщені в череп, є пристроями, які поміщають під шкіру за допомогою мішечка, відкритого під ключицею за допомогою батареї та кабелю, спеціально призначеного для цієї процедури, що використовується для лікування деяких неврологічних розладів, що викликають мимовільні порушення руху в організмі, і є пристроями, розробленими для сумісності з фізіологією людини. .

Кому можна зробити цю процедуру?

Для того, щоб вставити кардіостимулятор головного мозку, необхідно провести детальний огляд, візуалізацію та нейро-психіатричну оцінку, перш ніж пацієнт зможе отримати таке лікування.

При яких захворюваннях він використовується?

Мозковий кардіостимулятор використовується для мінімізації симптомів деяких захворювань.

  • Хвороба Паркінсона,
  • * Епілепсія,
  • * Порушення рухів у деяких частинах тіла (Есенціальний  Тремор),
  • * Хвороби мимовольного скороченя,у деяких частинах тіла (Дистонія),
  • * Синдром Туретта,
  • * Обсесивно-компульсивні розлади,
  • * Великий депресивний розлад .

 

У чому переваги  Мозкової Стимуляції ?
Перевага мозкової стимуляції; Це керований, програмований та регульований метод лікування. Якщо пацієнт не задоволений або має проблеми, його можна відключити, або видалити.

Які ризики хірургії головного мозку за допомогою стимуляції?

Операції стимуляції мозку несуть менше ризику, ніж інші операції, що проводяться в галузі нейрохірургії. Однак у нього є деякі фактори ризику, які можна побачити при будь-якій операції. Дослідження показують, що серйозні ускладнення, що спостерігаються при операціях стимуляції, складають в середньому близько 2% -3%. Порівняно з цими серйозними ускладненнями, менші ускладнення спостерігаються приблизно у 10% пацієнтів. Деякі ускладнення, які можна спостерігати під час та після операції це: Крововиливи в мозок, Проблеми з ранами, Втрата зору, Зрушення в мозкових електродах, Проблеми з інфекцією, Контактні розлади.

Які етапи операції ?

Операція виконується  в 3 етапи; По-перше, це визначення місця розташування стимулятора, друге - розміщення мозкового стимулятора і, нарешті, регулювання мозкового стимулятора.

У цьому процесі; Тонкі кабелі розміщуються в "ядрах мозку", розташованих посередині мозку, чутливим методом, а безперервна електрична стимуляція проводиться за допомогою батареї, розміщеної в грудях або животі. Таким чином нервові клітини, електрична активність яких була порушена внаслідок хвороби, перегрупуються і симптоми хвороби зникають. Операція закінчується за 4-5 годин. Ці операції проводяться в операційній, поки пацієнт не спить, розмовляючи між собою та взаємодопомагаючи пацієнту. Під час операції пацієнти не відчувають болю , крім болю від кількох знеболючих.

Як виконується операція?

Хірургічне втручання зазвичай робиться без загального наркозу. Перед операцією на голову пацієнта кладуть апарат, який називається «стереотаксичний каркас», а потім проводять обчислення координат за допомогою відеозйомки.

В результаті дуже точних розрахунків за допомогою передових комп’ютерних програм визначаються мішені, і кабелі розміщуються в цих точках з місцевою анестезією.

Як мозкова стимуляція змінить життя пацієнта?
Внесок кардіостимуляторів у мозок для пацієнтів можна назвати "поверненням часу захворювання". Після операції пацієнти одужують і можуть повернутися до звичного життя. Більшість пацієнтів, які не можуть навіть триматися за виделки, не можуть вставити нитку в  голку, не вміють писати і повинні продовжувати своє життя за допомогою інших, дозволяючи їм повернутися до свого повсякденного життя.

Чи можна заряжати стимулятор мозгу?

Термін служби перших використаних мозкових стимуляторів становить близько 5 років, а акумуляторні стимулятори розроблялися протягом 25 років за допомогою розвинених технологій.  Джерело живлення мозкового стимулятора  розташоване в області під ключицею, і під час заміни батареї лише ця область за короткий час відкривається та замінюється новою.

Чи існує обмеження часу для операції зі стимуляції  мозку? Чи можна запізнитися з операцією?

У нових дослідженнях стверджується, що кардіостимулятор головного мозку, застосовуваний у ранній період хвороби, є більш ефективним для загального процесу захворювання. Навіть якщо протягом тривалого часу діагностували хворобу Паркінсона, якнайшвидше застосування кардіостимулятора мозку для пацієнта, який має відповідні критерії для кардіостимулятора, ставить пацієнта в більш позитивний процес, ніж поточний стан.

Чи можуть пацієнти з кардіостимуляторами мозку  робити рентгенологічні знімки?

МР-томографія, томографія, методи візуалізації мозку та рентгенівські прилади не впливають на пацієнтів із кардіостимуляторами мозку. Однак візуалізація тіла за допомогою апарата МР не рекомендується для цих пацієнтів.

На що слід звертати увагу пацієнту з мозковим стимулятором у своєму житті?
Пацієнти з мозковим стимулятором можуть продовжувати своє звичне життя і робити всі види спортивних занять за умови, що вони не спричиняють інсультів. Крім того, пацієнти з стимуляторами мозку отримують попередження в аеропортах та від системи безпеки, оскільки вони несуть у собі якісь металеві імплантати та електронні пристрої. Пацієнти можуть пройти ручні заходи безпеки, а не електронні, із сертифікатом, що свідчить про наявність у них пристрою.


Prusa Medica Prusa Medica Prusa Medica Prusa Medica

Prusa Medica

Prusa Medica

Prusa Medica

Prusa Medica

Prusa Medica
Prusa Medica