prusa

Контактна Форма

Будь ласка, заповніть форму повністю, щоб ми могли допомогти вам краще..


prusa
ОПЕРАЦІЯ З ПОДОВЖЕННЯ ЗРОСТУ

ОПЕРАЦІЯ З ПОДОВЖЕННЯ ЗРОСТУ

Що таке операція з подовження зросту ?

Хто застосовує хірургію подовження  зросту?

Як проводиться операція з подовження?

Процес відновлення та післяопераційний період

Методи, що використовуються  у хірургії подовження зросту

Що таке операція з подовження зросту ?

Хірургія подовження - це операції, що виконуються хірургами-ортопедами, що забезпечують збільшення висоти за рахунок подовження кісток на ногах. Ці операції засновані на здатності організму створювати власну нову кістку та навколишні тканини.

При таких проблемах, як нерівність довжини ніг та вроджені дефекти кісток, подовжують операції з естетичною метою. Зазвичай віддається перевага на 5-8 см. Подальше збільшення висоти може бути можливим при подовженні як нижньої, так і верхньої кісток гомілки, але слід знати, що це ситуація, яка збільшить ризик ускладнень. Процес продовження проходить протягом місяців, залежно від кількості продовження, а загальний період лікування може зайняти в середньому 1-2 роки.

Хто застосовує хірургію подовження зросту?

Такі причини, як генетичні та гормональні фактори, хронічні захворювання, травматичні ушкодження можуть спричинити низький зріст, нерівність довжини ніг або деформацію кісток. Ці ситуації можуть спричинити фізичні обмеження та проблеми у людини, а також соціальні та психологічні наслідки. Багато людей воліють збільшувати свій зріст в естетичних цілях.

При подовженні операцій бажано досягти кісткової зрілості. Природний процес росту у дітей та підлітків протікає із пластинками росту на кісткових кінцях. Ці пластини закриваються у середньому у віці 17-21 року і досягають остаточної висоти. Зі зростанням віку утворення та відновлення нової кісткової тканини сповільнюватиметься, тому найбільш підходящим віковим діапазоном для операцій із збільшенням висоти є 20-45 років.

Однак у таких випадках, як лікування карликовості, лікування починається в більш ранньому віці в дитинстві, залежно від структури кісток.

Оскільки післяопераційний процес відновлення залежить від здатності організму формувати власну кістку та навколишні тканини, некуріння та здоров’я є важливими факторами.

Як проводиться операція з подовження зросту?

Хірургія подовження здебільшого проводиться шляхом подовження верхньої та нижньої кісток гомілки, відомих як стегнова кістка (стегно) та гомілка (гомілка).

Під час операції кістка, яку слід подовжити, спочатку розрізають за допомогою процедури, відомої як остеотомія. Ніжка фіксується за допомогою різних методів та пристосувань (зовнішні або внутрішні фіксуючі пристрої). Потім два кінці розрізаної кістки повільно і безперервно розтягуються. Цей процес виконується шляхом регулювання пристрою, що використовується пацієнтом відповідно до методики, із загальним подовженням 1 мм на добу. Коли досягнута бажана довжина, процес продовження зупиняється.

Пізніше у просторі між кістками утворюються м’які тканини, зв’язки, судини та нерви разом з новою кістковою тканиною. Утворена кісткова тканина поступово твердне і стає твердою.

Процес відновлення та післяопераційний період

Подовження - це процес, який вимагає часу, терпіння та точності. У середньому подовженні може знадобитися 4-6 місяців, щоб кістка загоїлася і зміцнилася. Перш за все слід ходити з такою опорою, як милиці. Потім починають надавати трохи більше ваги обробленій нозі і ходити без опори. Для розвитку руху та функцій проводяться програми фізіотерапії. Коли лікування закінчено, використаний пристрій зовнішньої або внутрішньої фіксації видаляється з ноги.

Методи, що використовуються в подовженні

При подовженні  застосовуються три методи для стабілізації ноги та забезпечення подовження між кістками;

Зовнішній (зовнішній) метод; Використовуються зовнішні фіксатори, які закріплені на зовнішній стороні ніжки шпильками або дротами, з’єднаними з кістковими частинами.

Внутрішній метод; Цвяхоподібні металеві стержні, розміщені всередині кістки, тобто використовуються внутрішні фіксатори. Ці стержні нарощуються за допомогою зовнішніх регулювань, зроблених пацієнтом за допомогою пульта дистанційного керування. Апарат, прикріплений до зовнішньої частини тіла, відсутній.

Крім того, можуть застосовуватися комбіновані методи, що використовують ці два методи.

Що таке інтрамедулярний цвях  Precice, як він працює?

Precice - це система розгинання кінцівок, що складається з інтрамедулярних (внутрішніх) цвяхів і гвинтів, вставлених у кістку, призначена для подовження стегна та гомілки при подовженні операцій. Частини, прикріплені або видимі зовні корпусу, відсутні. Зовнішній пульт дистанційного керування використовується для подовження цвяха Precice щодня і навіть укорочення його, якщо це необхідно.

З Precice створюється щілина між кістками шляхом розрізання кістки, яка повинна бути розширена на першому етапі операції подовження.

Цільний цвях, який забезпечить подовження, вставляється в кістку вздовж щілини. Цей цвях контролюється зовні пацієнтом за допомогою зовнішнього контролю.

Зовнішній пульт та цвях Precice працюють магнітно, тому для щоденного нарощування достатньо розмістити пристрій біля ноги. Таким чином, простір між порізаними кістками щодня збільшується до 1 мм.

Бажане продовження надається таким чином протягом місяців. Потім кістка починає заживати і утворюється нова кісткова тканина.

За короткий час пацієнт встає і починає ходити з допомогою, як милицями, поступово накладаючи вагу на ногу і ходячи без сторонньої допомоги. Функції отримують із вдосконаленням.

Цвяхи і гвинти, поміщені в кістку, видаляються через 1-2 роки після операції. Видалення цвяху проводиться простою операцією, яка називається амбулаторною хірургічною операцією та невеликими розрізами.

Коли система прецизій зупиняється на вашій нозі, відбувається відновлення, і щоденна діяльність відновлюється. Однак слід уникати таких спортивних та примусових рухів, як футбол, поки не буде видалено цвях.


Prusa Medica Prusa Medica Prusa Medica Prusa Medica

Prusa Medica

Prusa Medica

Prusa Medica

Prusa Medica

Prusa Medica
Prusa Medica