prusa

Контактна Форма

Будь ласка, заповніть форму повністю, щоб ми могли допомогти вам краще..


prusa
Які переваги роботизованої технології для пацієнта при хірургії колінного протеза?

Які переваги роботизованої технології для пацієнта при хірургії колінного протеза?

Однією з найпоширеніших причин болю в коліні є біль, викликаний артритом (артрозом) в коліні. На сьогодні остаточного лікування кальцифікації коліна ще немає. Залежно від стану артриту в колінному суглобі, випробовуються такі методи лікування, як знеболюючі засоби, лікувальна фізкультура, наколінник, ін’єкції в суглоб. Незважаючи на ці методи лікування, полегшення не виникає, і якщо ваш біль продовжує наростати поступово, операція з заміни коліна може стати необхідністю.

Як і будь-яка хірургічна операція, пацієнту може бути непросто прийняти рішення про заміну коліна. “Чи допоможе операція моєму болю в коліні? Чи важке та болюче відновлення після операції? Коли я можу повернутися до свого повсякденного життя? Чи зможу я довго користуватися колінним протезом? Цілком природно мати такі питання та проблеми. Коли ви вирішили зробити операцію, це найбільш природнє сподівання кожного пацієнта досягти найкращих результатів, відчути безболісний і швидкий процес відновлення та мати можливість безпечно користуватися протезом протягом багатьох років. З цієї причини важливо прийняти найкраще, найточніше та надійніше рішення, досліджуючи варіанти хірургічного втручання.

Доброю новиною є те, що прогресивні технології продовжують робити великий внесок у охорону здоров’я. Роботохірургічна система колінного суглоба нового покоління, яка є однією з новітніх технологій в ортопедичній хірургії, пропонує унікальні переваги для пацієнтів при хірургічному втручанні колінного суглоба до, під час та після операції. Рішення, яке знімає страхи та занепокоєння щодо операції з заміни коліна, пропонує система роботизованої хірургії нового покоління. Отже, як Роботохірургічна система, технологія нового покоління, надає вам переваги в операціях на протезі колінного суглоба?

 

Перед операцією за допомогою технології роботизованої хірургії нового покоління...

Томографія не потрібна.

Для того, щоб виконати хірургічне планування хірургічного втручання колінного суглоба в перших робототехнічних системах, перед операцією необхідно було провести комп’ютеризовану томографію коліна. Комп’ютерна томографія є методом візуалізації з високим випромінюванням, таким чином, що одне комп’ютерне томографічне сканування відповідає приблизно 100-200 рентгенографіям грудної клітки. Залежність роботизованих систем старої версії від рентгенологічного зображення призвела до того, що пацієнти піддавались протезуванню колінного суглоба для додаткового опромінення. Однак завдяки новітній технології, системі протезування колінного суглоба нового покоління, необхідність у томографії перед операцією є скасованою.

Роботохірургічна система нового покоління була виготовлена ​​за незалежною від зображення технологією. Завдяки робототехнічній системі нового покоління, без необхідності томографії, під час операції збирається жива інформація про структуру вашого коліна, і на екрані комп’ютера з цими даними створюються тривимірні зображення вашого суглоба. Таким чином, операція проводиться з більш точною інформацією, і це безпечніше для вашого здоров’я, оскільки вам не потрібно піддаватися занадто сильному опроміненню.

 

Під час операції за допомогою технології роботизованої хірургії нового покоління ...

  • * Здорові кістки та м’які тканини зберігаються.
  • * Робляться менші хірургічні розрізи.
  • * Крововтрата менше. Проводяться менші хірургічні процедури в порівнянні з традиційними хірургічними методами.
  • * Протез розміщений з найвищою точністю.

За допомогою роботизованої системи хірургічного втручання нового покоління, коли виконується операція протезування колінного суглоба, одночасно з операцією створюються тривимірні зображення вашого суглоба. Ви можете уявити  це як спостереження за внутрішньою частиною колінного суглоба, пошкодженою ділянкою, місцями, які потрібно відремонтувати, та можливими результатами процедур, що проводяться під час операції. Таким чином, ваш лікар матиме інформацію про кожну деталь під час операції та може детально спланувати кожен хірургічний крок. У світлі цих планів проводяться точні розрахунки з використанням технології роботизованої хірургії, і протез розміщується найбільш відповідним чином до форми та природного руху вашого колінного суглоба. Настільки, що роботизований наконечник, який використовує ваш лікар під час хірургічної процедури, запобігає ненавмисному виходу за межі планування та виключає похибки. Роботохірургічна система нового покоління дозволяє найбільш точно визначати такі чутливі стадії, як швидкість розрізування кісток, місця порізу, місця, де будуть розміщені частини протеза, частини протеза один до одного та до коліна.

Після операції за допомогою роботизованих технологій нового покоління...

  • * Процес загоєння стає швидшим і безболісним.
  • * Забезпечується швидше та комфортніше повернення до повсякденного життя.
  • * Протези можна використовувати багато років.

Більшість пацієнтів переживає, що період відновлення після операції з заміни коліна надто болючий і тривалий. Однак технологія роботизованої хірургії гарантує, що навіть найделікатніші процедури в операціях на протезі колінного суглоба виконуються з найвищою точністю, точністю та тонкістю. Таким чином захищаються здорові тканини, робляться менші хірургічні надрізи, і протез розміщується в коліні найбільш відповідним чином. Таким чином, ви не тільки отримаєте набагато безболісніше і легше відновлення після операції, але і зможете повернутися до свого повсякденного життя швидше і комфортніше. Після роботизованого хірургічного протезування колін нового покоління пацієнти зазвичай встають, ходять того самого дня і виходять із лікарні наступного дня.

Ще однією перевагою операцій, проведених з роботизованою хірургією нового покоління, є те, що протез розміщений найбільш підходящим чином для кожної анатомічної структури. Ця ситуація є одним з важливих факторів, що визначають термін служби протеза. Оскільки чим точніше та гармонійніше розміщені протезні деталі у коліні, тим менший ризик зносу протеза протягом багатьох років. За допомогою роботизованої хірургії можна використовувати протез коліна протягом багатьох років, звертаючи увагу на рекомендації лікаря та спосіб життя після операції.

Результати роботизованої системи роботизованого хірургічного втручання, яка пропонує технології як для пацієнтів, так і для лікарів, набагато приємніші завдяки цим перевагам в операціях на колінних протезах. Поєднуючи робототехніку нового покоління з навичками та досвідом лікаря, ми можемо знайти рішення для ваших побоювань та страхів щодо хірургічної заміни коліна.


Prusa Medica Prusa Medica Prusa Medica Prusa Medica

Prusa Medica

Prusa Medica

Prusa Medica

Prusa Medica

Prusa Medica
Prusa Medica