prusa

Контактна Форма

Будь ласка, заповніть форму повністю, щоб ми могли допомогти вам краще..


prusa

Повітряна служба швидкої медичної допомоги

Завдяки нашій послузі оренди приватної повітряної швидкої допомоги пацієнтам пропонуються авіакомпанії. Ми пропонуємо вам різні типи приватних літаків швидкої медичної допомоги та приватних служб медичної допомоги. Необхідний сервіс, затверджений схваленими міжнародно-уповноваженими організаціями.

Ми здійснюємо перевезення пацієнтів авіакомпанією на спеціально обладнаному та швидкому приватному літаку швидкої допомоги або спеціальному літаку Turbo Prop за нижчою вартістю. Пацієнти у всьому світі, де ви знаходитесь, або будь-який інший Статут швидкої медичної допомоги Туреччини (приватний лікар), не приймайте рішення не дізнавшись наших цін

Для того, щоб надати вам найбільш точну та достовірну інформацію, будь ласка, повідомте міжнародні аеропорти та дати, куди ви бажаєте прибути. Пропозиція, яка буде підготовлена спеціально для вас відповідно до плану польоту, який ви бажаєте, буде надіслана вам із зазначенням її наявності.

На борт допускається лише один супутник. Затверджений лікарем звіт про рейс і звіт про епікриз пацієнта повинні бути доставлені нам перед польотом англійською мовою, а оригінали документів повинні бути доставлені пілоту перед посадкою в літак.


Prusa Medica Prusa Medica Prusa Medica Prusa Medica

Prusa Medica

Prusa Medica

Prusa Medica

Prusa Medica

Prusa Medica
Prusa Medica