prusa

Контактна Форма

Будь ласка, заповніть форму повністю, щоб ми могли допомогти вам краще..


prusa

ПРО НАС

Найкращий спосіб зробити вашу медичну подорож безпечною, комфортною та легкою!

Призначення Prusa Medica для медичного туризму / для людей, які цікавляться медичними подорожами до Туреччини, полягає у забезпеченні інфраструктури охорони здоров’я найбільш ефективним та економічним способом. Ми пропонуємо лікарні, клініки та варіанти лікування для наших пацієнтів, які подорожуватимуть з медичними цілями. Наша бізнес-культура включає інновації та постійне вдосконалення. Ми організуємо структуру бізнесу орієнтовану на пацієнта.

Ми впевнені, що лікарні та клініки, з якими ми працюємо, мають передові технології та якісне обслуговування. Виходячи з усього нашого досвіду, ми розуміємо, що занепокоєння пацієнтів пов’язане з медичними поїздками, і маємо повністю орієнтовані на пацієнта бізнес-плани щодо їх усунення.

Ми пропонуємо професійну підтримку, щоб допомогти пацієнтам медичного туризму вибрати найбільш підходящі послуги для своїх цілей. Ми супроводжуємо наших пацієнтів консультантами, які говорять їхньою мовою під час лікування. Наша місія полягає у наданні медично безпечних, зручних та простих послуг від рішення про лікування до кінця лікування.

Ми тут для Вашого здоров'я разом із членами нашої команди, які є експертами в галузі медичного туризму та охорони здоров’я.


Prusa Medica Prusa Medica Prusa Medica Prusa Medica

Prusa Medica

Prusa Medica

Prusa Medica

Prusa Medica

Prusa Medica
Prusa Medica