prusa

Контактна Форма

Будь ласка, заповніть форму повністю, щоб ми могли допомогти вам краще..


prusa

Covid 19

Коли пацієнт думає про медичний туризм, ваша мета - вибрати постачальника медичних послуг, який може запропонувати вам безпечну і ефективну медичну допомогу. На жаль, ця задача ускладнилася через поточную пандемію корона вірусу і інфекційних ризиків, пов'язаних з поїздками і наданням медичної допомоги. Оскільки Туреччина починає скасовувати обмеження на поїздки через COVID-19, для медичних працівників важливо впровадити протоколи безпеки, що знижують ризик зараження COVID-19.

Серед постачальників медичних послуг - наша компанія Prusa Medica має сертифікат Global Healthcare Accreditation (GHA). Глобальна акредитація охорони здоров'я (ГСГ) - це програма медичних туристичних послуг, яка випустила Керівництво по COVID-19 для лікарень і клінік з програмами медичного туризму. Для зменшення ризику подорожуючих пацієнтів і їх супутників. У Керівництві представлені конкретні приклади робочих протоколів, практик і процесів, засновані на згаданих міжнародних органах, на додаток до обраним і відповідним стандартам ГСГ, щоб допомогти вам убезпечити вас під час подорожей, під час вашого перебування в пункті призначення, включаючи ваш готель і транспорт, і, звичайно ж, під час взаємодії з лікарнею або клінікою.

Наші лікарні грають життєво важливу роль в системі охорони здоров'я і демонструють велике значення в боротьбі з корона вірусом за допомогою заходів і стратегій, які вони прийняли, а також зусиль медичних працівників. Адміністрація лікарень продовжувала дотримуватися найточніших деталей профілактичних заходів, оскільки температура у тих, хто приходить до лікарні, вимірюється на вулиці і питає про наявність симптомів, пов'язаних з корона вірусом, таких як лихоманка, кашель і задишка. .

Пацієнтів також запитують про те, коли вони в останній раз виїжджали за кордон або заразився один з їхніх родичів або друзів вірусом. Крім того, пацієнтам надаються дезінфікуючі засоби та засоби захисту, такі як маски, рукавички і спирт для рук, з урахуванням збереження соціальної дистанції. Крім того, в наших готелях здоров'я і безпеку наших гостей є нашим головним пріоритетом. Щоб створити здорові і безпечні зони для наших шановних гостей, ми продовжуємо наш контроль і перевірку в областях здоров'я, гігієни та навколишнього середовища, які є невід'ємними частинами нашої Політики якості, все більш швидкими темпами в рамках профілактичних заходів з охорони здоров'я в боротьбі з корона вірусом (Covid-19).

У цей новий період ми диверсифікуємо спектр надаваних нами послуг, покращуючи співпрацю з міжнародними брендами, з якими ми працюємо в таких областях, як безпека харчових продуктів, технічне обслуговування та вентиляція. Крім того, в області транспорту і подорожей здоров'я і безпеку наших гостей - одна з наших найважливіших завдань, ми прагнемо надати медичну допомогу для впровадження протоколів безпеки, які знижують ризик зараження COVID-19.

Гості повинні відправити негативний результат ПЛР-тесту, який необхідно зробити не більше ніж за 72 години до дати прибуття в Туреччину. Крім того, надаються дезінфікуючі і захисні засоби, такі як маски, рукавички і спирт для рук. Гості також повинні дотримуватися і підтримувати соціальну дистанцію.


Prusa Medica Prusa Medica Prusa Medica Prusa Medica

Prusa Medica

Prusa Medica

Prusa Medica

Prusa Medica

Prusa Medica
Prusa Medica