prusa

Контактна Форма

Будь ласка, заповніть форму повністю, щоб ми могли допомогти вам краще..


prusa
prusa prusa
  • ЛІКАРНЯ АДЖІБАДЕМ

ЛІКАРНЯ АДЖІБАДЕМ

21-а лікарня Acıbadem Healthcare Group відкрила свої двері в районі Альтунізаде в березні 2017 року. Лікарня Acıbadem Altunizade включає багато спеціалізованих підрозділів з технічною інфраструктурою, медичними технологіями, кваліфікованими медичними працівниками у всіх галузях та мультидисциплінарним підходом.

У лікарні; Існує багато спеціалізованих підрозділів від онкологічного відділення до відділення хірургії головного мозку, відділення клітинного лікування до відділу роботизованої хірургії.

98.000 м2 закритої площіЛікарня Acıbadem Altunizade надає послуги на 350 місць, 18 операційних, 75 ліжок для інтенсивної терапії та паркінг місткістю 550 автомобілів у приміщенні площею 98 тис. Кв.

Оглядові, діагностичні та лікувальні відділення знаходяться на одному поверсіУ лікарні Acıbadem Altunizade, де комфорт пацієнта виділяється особливою лікарняною архітектурою, час економиться за рахунок мінімізації циркуляції пацієнтів між відділеннями. У багатьох спеціалізованих відділеннях та поліклініках, таких як Відділ охорони здоров'я грудей, Відділ очних хвороб, Відділ охорони хребта, Відділ неврологічних наук, Відділ нейрорадіохірургії, Відділ здоров'я порожнини рота та зубів; обстеження, діагностика та лікування плануються та проводяться там же. Таким чином, пацієнти отримують комфортне обслуговування за короткий час.

Попереду сьогодні, поза уявою!Лікарня Acıbadem Altunizade до ваших послуг завдяки своїй унікальній архітектурі, добре обладнаній інфраструктурі, експертному персоналу та сучасним технологіям.

Рекомендовані ВідділенняЛікарня Acıbadem Altunizade включає багато спеціалізованих підрозділів з технічною інфраструктурою, медичними технологіями, кваліфікованими медичними працівниками у всіх галузях та мультидисциплінарним підходом. У лікарні; Існує багато спеціалізованих підрозділів від онкології до хірургії мозку, від клітинної терапії до роботизованої хірургії.• Онкологічне відділення• Відділ неврологічних наук• Відділ охорони здоров'я грудейВідділення ортопедії та травматологіїВідділення нейрорадіохірургіїВідділ роботохірургіїКлітинна терапіяЦентр трансплантації кісткового мозку для дорослих та дітей• ЛімфедемаЕКО та Центр репродуктивного здоров’яВідділення фізичної терапії та реабілітаціїВідділ перинатології та вагітності з високим ризиком• Відділ охорони здоров’я порожнини рота та зубів• Блок для обробки йоду• Відділ здоров’я серця• Відділ ожирінняВідділ охорони хребта• Відділ гінекології та акушерстваРозширене відділення онкологіїУ лікарні є спеціалізоване відділення онкології, яке відповідає всім медичним та соціальним потребам пацієнтів. На додаток до загального клінічного підходу для всіх відповідних спеціальностей (хірургії, медичної онкології та променевої онкології), у відділенні також використовуються сучасні технології. Томотерапія, яка може проводити лікування із обертанням на 360 градусів у парку приладів, Truebeam, Vitalbeam та Gamma Knife Icon для лікування всіх пухлин тіла, CT для домашніх тварин та Spect CT також є на службі у пацієнтів онкологічного відділення.

3 гібридна операційна системаІснує гібридна система операційної, яка містить три різні діагностичні блоки (3 Tesla MR, 128-розсувна розсувна CT, Robotic Arm Angio) і може працювати одночасно з трьома операційними. Завдяки цій структурі у пацієнта беруть зображення в нейрохірургії, серцево-судинній хірургії, ортопедії, ЛОР-операціях (ЛОР та лицьово-щелепна хірургія) та направляють хірургічне лікування. Крім того, іоперації проводяться в операційній з використанням технології роботизованої хірургії да Вінчі.

Дверні ручки, що вбивають мікробиДверні ручки кімнат для пацієнтів, виготовлені зі спеціального сплаву, мають здатність дезінфікувати себе, порушуючи ферменти мікробів, які можуть передаватися руками.

Послуги інтенсивної терапіїВідділення інтенсивної терапії, що обслуговують місткістю 75 ліжок; Він поділяється на неонатальний (23), дитячий (14), коронарний (8), ЦВК (7) та загальну інтенсивну терапію (23).У відділеннях інтенсивної терапії з місцями очікування, інформування та відпочинку родичів пацієнтів також є Зал для навчання матерів, де матері будуть проінформовані.

Індивідуальна дитяча клінікаЛікарня Acıbadem Altunizade, яка має характеристики «лікарні, прихильної до дитини», надає послуги зі своєю концепцією, архітектурою та експертним персоналом, спеціально розробленим для всіх вікових груп. У клініці, вхідні двері якої тримаються окремо від інших входів, є окремі зони очікування для здорових та хворих дітей. У клініці, яка є посиленою за всіма незначними спеціальностями, ЛОР-поліклініка та дитяче стоматологічне відділення також призначені для дітей, а окремі послуги пропонуються дітям у службі екстреної допомоги та хіміотерапії.

Багатофункціональна аварійна службаУсі служби екстреної служби лікарні Acıbadem Altunizade були організовані з урахуванням надзвичайних ситуацій та амбулаторних надзвичайних потреб повітряної та наземної швидкої допомоги. В аварійній службі; Окрім приміщень для дезактивації, реанімації, екстреного втручання, рентгенологічних знімків та спостережень, існує також операційна для ситуацій, що вимагають екстрених операцій. У відділі невідкладної допомоги є 13 дорослих, 5 дітей, 2 ізоляційні кімнати та 32 ліжка, 20 з яких є кімнатами спостереження.

Місце охорони здоров’я для міжнародних пацієнтівСлужба діагностики та лікування з різних країн в лікарні Acıbadem AltunizadeІснує спеціальний розділ, призначений для міжнародних пацієнтів, які приїжджають отримати його.У розділі “Місце здоров’я”, який працює 16 мовами;Пацієнти, які приїжджають з-за кордону, у всіх своїх процесах у лікарні,вони змушені почуватись як вдома.

Система тригенераціїТригенерація, однакова енергія трьох енергетичних систем (електроенергія, опалення та охолодження)дозволяє виробляти його разом із джерела. За допомогою цієї програмиІ енергоефективність зростає порівняно зі звичайними системами таможна економічно заощадити. Лікарня Acıbadem AltunizadeВикористовуючи природний газ, в основному виробляється електроенергія,Тепло, що виділяється для його виробництва, використовується для опалення та охолодження.

Prusa Medica Prusa Medica Prusa Medica Prusa Medica

Prusa Medica

Prusa Medica

Prusa Medica

Prusa Medica

Prusa Medica
Prusa Medica