prusa

Контактна Форма

Будь ласка, заповніть форму повністю, щоб ми могли допомогти вам краще..


prusa
prusa prusa
  • ПРИВАТНА АRİTMİ ЛІКАРНЯ

ПРИВАТНА АRİTMİ ЛІКАРНЯ

ПРИВАТНА АRİTMİ ЛІКАРНЯ

10-поверховий сучасний підповерх на закритій площі 12 тис. 844 кв. Метрів на 1550 квПриватна лікарня «ARİTMİ» в Османгазі з обслуговуючим корпусомз передовим технологічним обладнанням, діагностикою та послугами лікування та експертним персоналомЦе остання інвестиція Бурси у сферу охорони здоров’я.

В рамках групи здоров’я «АRİTMİ» ми працюємо на бульварі Улубатлі ХасанНаша нова 10-поверхова приватна лікарня «АRİTMİ Османгазі» має 50 поліклінік.Крім того, 75 одномісних кімнат для пацієнтів та 20 відділень інтенсивної терапії для дорослих та 17 новонародженихВсього 7, два з яких відповідають стандарту трансплантації органів

Повноцінне відділення невідкладної допомоги в лікарні, де знаходиться операційна, Екзамен Лазерблок, блок FTR, лабораторія сну, ЕЕГ, ЕМГ, ендоскопічний блок та дерматологіяЄ блок додатків. КТ, МР, цифровий з повністю обладнаною лабораторієющо складається з рентгенівських променів, мамографії, блоку дроблення каменю (ESWL) та панорамного рентгенуЄ радіологічне відділення та 2 пологові зали.

Оснащений передовими технологіями діагностики та лікування за допомогою сучасної інфраструктуриНаша лікарня складається з 80 лікарів-спеціалістів та 180 медичного персоналу та адміністративного персоналу.Ми обслуговуємо команду з 480 чоловік.

Prusa Medica Prusa Medica Prusa Medica Prusa Medica

Prusa Medica

Prusa Medica

Prusa Medica

Prusa Medica

Prusa Medica
Prusa Medica