prusa

Контактна Форма

Будь ласка, заповніть форму повністю, щоб ми могли допомогти вам краще..


prusa
prusa prusa
  • ЛІКАРНЯ MEDİCİNE

ЛІКАРНЯ MEDİCİNE

ЛІКАРНЯ MEDİCİNE

MEDİCİNE є лікарнею медичного факультету університету Атлас; З 1998 року на сьогоднішній день вже 20 років. Вона протягом певного періоду завоювала довіру своїх пацієнтів до якісних медичних послуг,допомогла багатьом пацієнтам вилікуватися за допомогою діагностики та лікування.Зараз продовжує свою діяльність як заклад охорони здоров’я.

Наша лікарня має сучасну будівлю, оснащену новітніми технологіями, технічним обладнанням та має закриту площу розміром 75 м2 зі своїм обладнанням. Місткість 400 місць, одне гібриднеМаючи 18 операційних, 400 тис. Амбулаторій та понад 30 тис. Операцій на рік.Піонер та лідер у нашій системі охорони здоров’яВона зуміла стати одним із закладів. Крім того, конференц-зал на 250 місць, 10 класів для середньої школи та університетів .

Надає змогу практичного навчання тамедичну освіту понад 10 тисячам студентів з можливостями стажування. Маючи потужний науковий склад та наукові знанняЗ 2019 року в нашій лікарні діє «Медичний факультет університету Атласа»Лікарня », без шкоди для її етичного ставлення та принципової позиції, нашої країни та світупродовжуватиме обслуговувати хворих.

Prusa Medica Prusa Medica Prusa Medica Prusa Medica

Prusa Medica

Prusa Medica

Prusa Medica

Prusa Medica

Prusa Medica
Prusa Medica