prusa

Контактна Форма

Будь ласка, заповніть форму повністю, щоб ми могли допомогти вам краще..


prusa
Ангіопластика Ангіопластика
  • Категорія : Здоров’є серця
  • Тривалість операції : 0-2 Година
  • День госпіталізації : 0-1
  • 3500 $ -Початкові ціни

Ангіопластика

Ангіопластика - це хірургічна процедура для відновлення кровотоку в разі звуження або оклюзії артерії. Шляхом вміщення в кровоносну судину спеціальних металевих трубок, званих стентами або балонами, артерія відкривається. Відповідно, це також називається балонної ангіопластикою і лікуванням стентів. Ангіопластика - це можливість зменшити пошкодження серця, біль в грудях і задишку після серцевого нападу.

Як виконується ангіопластика?

Перед ангіопластикою проводяться рутинні тести, такі як рентген грудної клітки, ЕКГ і аналізи крові, а також деякі візуальні тести, щоб побачити стан артерій. Ангіопластика зазвичай проводиться під місцевою анестезією. Гнучка трубка, звана катетером, вводиться в вену, роблячи розріз в паху, зап'ястя або руці. Невеликий балон поміщається в оброблювану ділянку артерії з допомогою катетера. Балон надувається, щоб розширити артерію і відновити кровотік. Під час тієї ж процедури можна також встановити стент, який буде постійно залишатися в вені, щоб відкрити окклюзию артерії. Ангіопластика займає 1-2 години в залежності від виду процедури.

Після операційний період

Після ангіопластики пацієнти зазвичай можуть відправитися додому в той же день, але рекомендується відпочивати не менше 1 дня. Уникайте підйому тяжкості, фізичних навантажень і водіння протягом тижня. У таких випадках, як кровотеча і набряк в області установки катетера, тривала біль, ознаки інфекції, біль в грудях і задишка, слід негайно звернутися до лікаря.

Prusa Medica Prusa Medica Prusa Medica Prusa Medica

Prusa Medica

Prusa Medica

Prusa Medica

Prusa Medica

Prusa Medica
Prusa Medica