prusa

Контактна Форма

Будь ласка, заповніть форму повністю, щоб ми могли допомогти вам краще..


prusa
АРТРОСКОПІЯ КОЛІННОГО СУГЛОБА АРТРОСКОПІЯ КОЛІННОГО СУГЛОБА
  • Категорія : Ортопедія
  • Тривалість операції : 1 Година
  • День госпіталізації : 0-1

АРТРОСКОПІЯ КОЛІННОГО СУГЛОБА

Що таке артроскопія коліна?

Артроскопія колінного суглоба - це хірургічна техніка, яка використовується для діагностики та лікування проблем колінних суглобів. Під час процедури робляться дуже маленькі розрізи і на коліно ставиться маленька камера, яка називається артроскоп. Ця камера дозволяє переглядати внутрішню частину суглоба через екран. Потім хірург може вивчити проблему в коліні або виправити проблему за допомогою невеликих інструментів, якщо це необхідно.

Артроскопія також використовується для діагностики різних проблем колін, таких як розірваний меніск або неправильно вирівняний колінний ковпачок. Він також використовується для лікування розривів меніска та розривів зв’язок суглоба.

У яких випадках застосовується артроскопія коліна?

Після клінічного та медичного обстеження щодо болю в коліні може бути рекомендована артроскопія коліна. Артроскопія - ідеальний спосіб знайти джерело болю в коліні та лікувати проблему.

За допомогою артроскопічної хірургії пошкодження коліна можна діагностувати та лікувати, включаючи:

  • Передня або задня хрестоподібна зв’язка,
  • Розрив меніска,
  • Розбіжність колінної шапки,
  • Переломи в колінних суглобах,

Кіста Бейкера (наповнена рідиною кіста на задній частині коліна).

Як проводиться артроскопія коліна?

Перед операцією з артроскопії колінного суглоба вирішується, який метод анестезії застосовуватиметься до пацієнта. Тип анестезії при артроскопії колінного суглоба, як правило, - загальна анестезія (оніміння від талії вниз). Однак найбільш підходящий вид анестезії для пацієнта визначається відповідно до результатів необхідних тестів.

Спочатку процедуру починають, роблячи один або кілька невеликих розрізів на коліні. Для розширення масиву нагнітається стерильний фізіологічний розчин. Це полегшує хірургу прогляд всередині суглоба. Артроскоп входить в один із розрізів, і хірург оглядає суглоб за допомогою камери. Зсередини колінного суглоба розглядається на моніторі.

Коли хірург виявляє проблему, він може вставити невеликі інструменти в місце розрізу, щоб усунути проблему. Після завершення операції з суглоба зливають стерильний фізіологічний розчин, а розрізи закривають швами.

Що таке період госпіталізації для артроскопії колінного суглоба?

Для більшості пацієнтів введення займає менше години. Вас виписують в той же день або залишаєтеся в лікарні на 1 ніч.

Що слід робити після артроскопії колінного суглоба?

Після операції ногу слід тримати високо. Лід слід класти на день-два, щоб зменшити набряк і біль. Післяопераційний лід допомагає зменшити набряк і мінімізувати біль.

Домашня програма вправ надається, щоб допомогти колінному загоєнню, або може бути рекомендована програма фізичної терапії, поки ви не зможете нормально користуватися коліном. Вправи необхідні для поліпшення обсягу рухів та зміцнення м’язів. Дуже хороші результати даються при правильному догляді та застосуванні післяопераційних процедур.

Prusa Medica Prusa Medica Prusa Medica Prusa Medica

Prusa Medica

Prusa Medica

Prusa Medica

Prusa Medica

Prusa Medica
Prusa Medica