prusa

Контактна Форма

Будь ласка, заповніть форму повністю, щоб ми могли допомогти вам краще..


prusa
БЕЗШОВНА ГЛОКОМАЛЬНА ХІРУРГІЯ (ГАТТ) БЕЗШОВНА ГЛОКОМАЛЬНА ХІРУРГІЯ (ГАТТ)
  • Категорія : Очі Вухо Горло Ніс
  • Тривалість операції : 1 Година
  • День госпіталізації : 0-0

БЕЗШОВНА ГЛОКОМАЛЬНА ХІРУРГІЯ (ГАТТ)

Що таке ГАТТ?

Глаукома - це захворювання очей, при якому внутрішньоочний тиск підвищується і спричиняє глибоке пошкодження зорових нервів, а іноді і сліпоту. GATT (гоніоскопічна допоміжна транслюмінальна трабекулотомія) - це хірургічне лікування, яке проводиться шляхом створення невеликих розрізів для лікування глаукоми і є заміною операції з глаукоми (трабекулотомія), яка триває вже більше 50 років. Цей метод виявився безпечним та ефективним для лікування глаукоми.

Коли застосовується ГАТТ?

Хірургічне втручання рекомендується пацієнтам, які використовують більше одного препарату для очного тиску, у яких є алергія на ліки і які не бачать користі ліків у зниженні очного тиску. Його можна застосовувати як дорослим, так і дітям.  GATT є найкращим методом для безпечного та швидкого відновлення

Як застосовується ГАТТ?

Нанесення ГАТТ проводиться з невеликими розрізами на рогівці. Навколо рогівки роблять розріз 1,0 мм і рогівку вводять в око. Після вступу хірургічне втручання полягає в розрізанні сітки в оці та відкритті деяких каналів. Зовнішню поверхню ока ніколи не торкаються.

Яка тривалість госпіталізації після операції GATT?

GATT - амбулаторна програма. Сама операція в більшості випадків займає меньше години. Хірургічне втручання зазвичай робиться під місцевою анестезією.

Що слід робити після застосування ГАТТ?

Після хірургічного втручання око, як правило, покривають пластиром для очей і захищають на ніч. На наступний ранок після операції він видаляється та оглядається лікарем. Потім призначаються очні краплі, щоб запобігти зараженню та зменшити запалення. Протягом декількох тижнів після операції ваш очний лікар уважно спостерігатиме за вашим оком. Відновлення може зайняти до 12 тижнів після завершення операції.

Prusa Medica Prusa Medica Prusa Medica Prusa Medica

Prusa Medica

Prusa Medica

Prusa Medica

Prusa Medica

Prusa Medica
Prusa Medica