prusa

Контактна Форма

Будь ласка, заповніть форму повністю, щоб ми могли допомогти вам краще..


prusa
ХІРУРГІЯ СЕРЦЕВОГО КЛАПАНУ ХІРУРГІЯ СЕРЦЕВОГО КЛАПАНУ
  • Категорія : Здоров’я серця
  • Тривалість операції : 2-4 Година
  • День госпіталізації : 3-5

ХІРУРГІЯ СЕРЦЕВОГО КЛАПАНУ

Хірургія серцевого клапану

Хірургія серцевого клапана - це операція по відновленню або заміні клапанів у випадках, коли один або кілька серцевих клапанів не працюють належним чином. Серцеві клапани забезпечують регулярний кровотік в організмі, і звуження або витік крові в цих клапанах може привести до серйозних проблем зі здоров'ям. Захворювання серцевого клапана можуть проявлятися такими симптомами, як біль у грудях або прискорене серцебиття, утруднене дихання, слабкість, запаморочення і непритомність.

Як проводиться операція на клапані серця?

Ваш лікар призначить кілька тестів та обстежень, необхідних для визначення найкращого лікування у вашій ситуації. Тип операції залежить від проблемного серцевого клапана. Хірургічне втручання може бути виконано відкритим або мінімально інвазивним методом з меншими розрізами. Під час операції, проведеної під загальним наркозом, проблемний клапан серця видаляється і замінюється новим. Операція займає приблизно 2-4 години.

Після операційний період

Після операції на серцевому клапані ви зазвичай залишаєтеся в реанімації на 1 ніч і виписуютеся протягом 3-5 днів. В цей час відстежується стан одужання, артеріальний тиск, робота серця і будь-які ознаки інфекції. Важливо не пропускати контрольні прийоми після операції. Ваш лікар порекомендує регулярні прогулянки і дихальні вправи, щоб поступово збільшувати вашу активність.

Prusa Medica Prusa Medica Prusa Medica Prusa Medica

Prusa Medica

Prusa Medica

Prusa Medica

Prusa Medica

Prusa Medica
Prusa Medica