prusa

Контактна Форма

Будь ласка, заповніть форму повністю, щоб ми могли допомогти вам краще..


prusa
ХІРУРГІЯ СКОЛІОЗУ ХІРУРГІЯ СКОЛІОЗУ
  • Категорія : Ортопедія
  • Тривалість операції : 4 Година
  • День госпіталізації : 5-7

ХІРУРГІЯ СКОЛІОЗУ

Що таке сколіоз ?

Сколіоз - це назва тривимірного викривлення хребта. Сколіоз виникає, коли хребет відхиляється від середньої лінії в результаті зміщення хребців вліво або вправо і обертається навколо себе. При перегляді спереду на рентгенівських знімках пацієнта зі сколіозом хребет має форму «S» або «C».

Чому сколіоз настає ?

  1. Вроджений сколіоз (Вроджений сколіоз)
  2. М'язові та нервові захворювання (нервово-м'язовий сколіоз)
  3. Дегенеративний сколіоз (сколіоз зазвичай спостерігається у віці 40 років і старше)
  4. Сколіоз невідомої причини (ідіопатичний сколіоз)
  5. Який тип анастезії використовується при виконанні цієї операції ?
  6. Загальна анестезія     

ЯК ВИКОНУЄТЬСЯ ХІРУРГІЯ СКОЛІОЗУ?

Хірургія сколіозу може бути виконана шляхом видалення грудної клітки переднім підходом (спереду), втручанням ззаду заднього підходу або за допомогою обох методів. У хірургії сколіозу викривлення хребта коригується за допомогою імплантатів.

Під час цієї операції забезпечується правильне розташування імплантатів за допомогою передової технології візуалізації O-ARM та нейромоніторизації. Таким чином, можливість виникнення таких небажаних ситуацій, як пошкодження нервів (ризик паралічу), майже дорівнює нулю.

Щоб дізнатись більше про O-Arm та технологію нейромоніторизації: https://prusamedica.com/blog-detail/o-arm-ta-nejromonitorizaciya/90

Післяопераційний період

Щоденні дії можна робити протягом перших шести тижнів. Однак у цей період уникають такої шкідливої ​​поведінки, як згинання та різкі рухи. У наступні шість тижнів можна робити такі заходи, як прогулянки на вулиці та відвідування школи. Однак згинання та миттєві рухи не рекомендовані, як у перші шість тижнів. Плаванням можна займатися після третього місяця. Але починаючи з цього періоду і до кінця шостого місяця, слід бути дуже обережним і уникати примусових дій, добре захищаючи хребет. Наприкінці першого року пацієнт повністю повертається до свого звичного життя.

Для отримання додаткової інформації:

https://www.omomurgacerrahimerkezi.com/servis/skolyoz

Prusa Medica Prusa Medica Prusa Medica Prusa Medica

Prusa Medica

Prusa Medica

Prusa Medica

Prusa Medica

Prusa Medica
Prusa Medica