prusa

Контактна Форма

Будь ласка, заповніть форму повністю, щоб ми могли допомогти вам краще..


prusa
ЛІКУВАННЯ КОСООКОСТІ (СТРАБОТОМІЯ) ЛІКУВАННЯ КОСООКОСТІ (СТРАБОТОМІЯ)
  • Категорія : Очі Вухо Горло Ніс
  • Тривалість операції : 2 Година
  • День госпіталізації : 0-0

ЛІКУВАННЯ КОСООКОСТІ (СТРАБОТОМІЯ)

Що таке стработомія?

При косоокості ваші очі не вирівняні, вони дивляться в різні боки, а паралельність спотворюється при одночасних рухах очей. Хірургічна процедура для розрізання м’яза або зв’язок для корекції косоокості називається стработомією.

Коли застосовується стработомія?

У випадках, коли окуляри або інші способи лікування косоокості не є переважними як у педіатричних, так і у дорослих пацієнтів, може застосовуватися хірургічний метод. Лікар вирішує, чи придатне око для хірургічного методу.

Як застосовується стработомія?

Операція косоокості у дітей проводиться під загальним наркозом. Перед хірургічним втручанням дітям, як правило, дають ліки для зняття тривоги. Застосування у дорослих проводиться під загальним або місцевим знеболенням. У будь-якому випадку пацієнт не повинен вживати їжу / напої приблизно за вісім годин до процедури. Тому хірургічне втручання для педіатричних пацієнтів зазвичай призначається рано вранці.

Очі не  виймають з очниць для операції. Повіки тримають злегка відкритими завдяки спеціального інструменту. На поверхні слизової оболонки ока робиться невеликий отвір для доступу до м’язів. Потім м’яз послаблюється, зміцнюється або рухається. Більшість операцій з косоокістю займають менше однієї-двох годин; однак пацієнт залишається в операційній кілька годин, включаючи передопераційну та післяопераційну допомогу.

Яка тривалість перебування в лікарні після  стработомії?

Хірургія косоокості, як правило, є амбулаторною практикою і не вимагає госпіталізації.

Що слід робити після застосування стработомії?

Діти можуть повернутися до школи через два дні. Дорослі не повинні керувати автомобілем у день операції або на наступний день. Така ситуація рідко може зайняти більше часу. Якщо спостерігається подвійне бачення, слід бути обережним у таких видах діяльності, як керування автомобілем.

Prusa Medica Prusa Medica Prusa Medica Prusa Medica

Prusa Medica

Prusa Medica

Prusa Medica

Prusa Medica

Prusa Medica
Prusa Medica