prusa

Контактна Форма

Будь ласка, заповніть форму повністю, щоб ми могли допомогти вам краще..


prusa
ЛІКУВАННЯ РАКУ ГРУДЕЙ ЛІКУВАННЯ РАКУ ГРУДЕЙ
  • Категорія : Рак
  • Тривалість операції : 3 Година
  • День госпіталізації : 1-2

ЛІКУВАННЯ РАКУ ГРУДЕЙ

Pак грудей виникає в клітинах, які складають тканину грудей, і є одним з найбільш поширених типів раку. Це може відбуватися з такими симптомами, як зміна форми і розміру грудей, ущільнення. Мамографічний скринінг, при якому роблять рентгенівські знімки грудей, є найбільш важливим способом виявлення раку на ранній стадії. Рак молочної залози часто вимагає хірургічного втручання для видалення пухлини в рамках лікування. Крім того, операція може бути варіантом для людей з дуже високим ризиком раку грудей,для того щоби знизити ризики виникнення хвороби у майбутньому.

Як проводиться операція?
У деяких випадках перед операцією можуть бути застосовані такі варіанти  як хіміотерапія,гормональна терапія або таргетна терапія. Коли оцінюються варіанти лікування і вирішується питання про операцію, спочатку виконуються деякі необхіднітаканіікуванти. Хірургія розміру типу раку. Час операції можна видалити всю тканину грудей або її частина.

Операція проводиться під загальною анастезією. Ракова тканина видаляється шляхом надрізу в області грудей.Якщо рак поширився лімфовузли також можут бути видалені,а запропоновані інщі способи лікування. Операція завершується закриттям області розрізу. Операція зазвичай триває 1-3 години.

Після операційний період

Перебування в лікарні  після операції  раку грудей становить приблизно 1-2 дні.
Післяопераційний біль, оніміння і дискомфорт можуть виникати в області пахв.
Варто регулярно застосовувати ліки і процедури, призначені лікарем.
Уникайте важкої роботи, поки ваші рани повністю не заживуть. Ви можете отримати рекомендації по вправам і харчуванню, щоб прискорити відновлення після операції.

Prusa Medica Prusa Medica Prusa Medica Prusa Medica

Prusa Medica

Prusa Medica

Prusa Medica

Prusa Medica

Prusa Medica
Prusa Medica