prusa

Контактна Форма

Будь ласка, заповніть форму повністю, щоб ми могли допомогти вам краще..


prusa
ЛІКУВАННЯ РАКУ ЩИТОВИДНОЇ ЗАЛОЗИ ЛІКУВАННЯ РАКУ ЩИТОВИДНОЇ ЗАЛОЗИ
  • Категорія : Рак
  • Тривалість операції : 2 Година
  • День госпіталізації : 1-2

ЛІКУВАННЯ РАКУ ЩИТОВИДНОЇ ЗАЛОЗИ

Рак щитовидної залози - це тип раку, який виникає в клітинах щитовидної залози, які знаходяться в гортані і регулюють такі умови, як частота серцевих скорочень, артеріальний тиск і температура тіла. Симптоми можуть не проявлятися на ранніх стадіях раку щитовидної залози. . При більшості  випадків раку щитовидної залози основним методом лікування є операція з видалення пухлини.

Як проводиться операція на раку щитовидної залози?

Фізичний огляд,аналіз крові,УЗД,біопсія та генетичні тести допоможуть виявити рак щитовидної залози. За результатами планується хірургічне втручання.

Тип хірургічного втручання визначається типом розміром раку та результатами проведених тестів. Пухлина, що знаходиться у передній частині шиї вся або частина залишкової щитовидної залози видаляється шляхом надрізу. Якщо немає підозр на рак в інших областях, частина щитовидної залози може залишитися, щоби контролювати рівень кальцію. Якщо рак поширився на сусідні лімфатичні вузли, вони також будуть видалені під час операції.

Після операційний період

Після операційний період  як правило, становить 1-2 дні. Протягом декількох днів після операції можуть виникати болі під час ковтання, охриплість голосу та зниження рівню кальцію Однак ці ефекти з часом покращуються. Після операції можна застосовувати гормони щитовидної залози та додаткові методи лікування. Важливо регулярно дотримуватися необхідних засобів контролю.

Prusa Medica Prusa Medica Prusa Medica Prusa Medica

Prusa Medica

Prusa Medica

Prusa Medica

Prusa Medica

Prusa Medica
Prusa Medica