prusa

Контактна Форма

Будь ласка, заповніть форму повністю, щоб ми могли допомогти вам краще..


prusa
НЕХІРУРГІЧНЕ ОМОЛОЖЕННЯ НЕХІРУРГІЧНЕ ОМОЛОЖЕННЯ
  • Категорія : Пластика
  • Тривалість операції : 30 хв
  • День госпіталізації : 0-1

НЕХІРУРГІЧНЕ ОМОЛОЖЕННЯ

Нехірургічне омоложення або техніка павутини - це революційна та нещодавно розроблена техніка, натхненна павутиною, яка є найсильнішою та найвишуканішою структурою природи. Починаючи з 2000-х років, для розробки техніки проводились та почали впроваджуватися науково-дослідні дослідження.

Ця нещодавно розроблена методика використовується як альтернатива операціям з підтяжки обличчя. Це безпечний і простий спосіб розтягнути, підтягнути та омолодити шкіру з ефективними результатами. На відміну від інших операцій підтяжки , пацієнти можуть робити наприклад макіяж та повернутися до своїх повсякденних справ відразу після процедури.

Цей безпечний прийом можна застосовувати на будь-якій ділянці тіла; Його можна застосувувати на такі ділянки, як шия, руки, груди, стегна та внутрішня частина стегон. Крім того, цю техніку можна підтримати передачею жиру.

Це виконується шляхом розміщення синтетичних ниток, що утримують тканини тіла разом з дрібними голками, в підшкірній клітковині і роблять візерунки під шкірою. Тканини реагують на ці структури, в’язані як павутина, виробляючи білок, який називається колагеном, за допомогою клітин та факторів росту, які забезпечують цілісність шкіри. Колаген додає шкірі сили, гнучкості та життєвої сили.

Що таке естетика павутини?

Естетика  павутини - це метод розтягування, який застосовується до області обличчя, де спостерігаються перші ознаки старіння та інших частин тіла, що мають проблеми з формою чи зображенням. Це процедура, яку можна проводити всім, хто хоче розтягнути, підтягнути та омолодити шкіру, залишатися молодим і зупинити час.

Перші ознаки старіння починаються з втрати об’єму та форми обличчя, і обличчя не може протистояти силі тяжіння. На додаток до цього виникає в’ялість щік і лоскот. Незважаючи на всі ці негативи, естетика павутини, яка є новим джерелом надії для тих, хто не хоче робити операцію, має набагато більше ефектів та переваг порівняно з традиційними методами підтяжки обличчя. Естетика павутини - одне з найбільш бажаних застосувань, оскільки забезпечує набагато більш щільний та молодий вигляд без будь-яких шрамів.

Перейдіть за посиланням для отримання додаткової інформації: https://prusamedica.com/blog-detail/nova-storinka-v-estetichnij-hirurgiyi-tehnika-pavutini/87

Prusa Medica Prusa Medica Prusa Medica Prusa Medica

Prusa Medica

Prusa Medica

Prusa Medica

Prusa Medica

Prusa Medica
Prusa Medica