prusa

Контактна Форма

Будь ласка, заповніть форму повністю, щоб ми могли допомогти вам краще..


prusa
ОПЕРАЦІЯ ВИДАЛЕННЯ ПУХЛИНИ МОЗКУ ОПЕРАЦІЯ ВИДАЛЕННЯ ПУХЛИНИ МОЗКУ
  • Категорія : Нейрохірургія
  • Тривалість операції : 4-5 Година
  • День госпіталізації : 5-7

ОПЕРАЦІЯ ВИДАЛЕННЯ ПУХЛИНИ МОЗКУ

Хірургія пухлини мозку

Пухлини головного мозку викликані раком, який виникає безпосередньо в мозковій тканині або поширюється в мозок з інших частин тіла. Можуть виникати такі симптоми, як головний біль, нудота і блювота, порушення рівноваги, погіршення зору, зміни пам’яті та мови. Слід провести діагностичні тести, щоб визначити, чи пов’язані ці симптоми з пухлиною головного мозку. Хірургічне втручання є найпоширенішим способом лікування більшості пухлин головного мозку, за винятком променевої терапії та хіміотерапії.

Рання діагностика має важливий вплив на лікування пухлин головного мозку.

Як проводиться операція на пухлині мозку?

При пухлині головного мозку хірургічне втручання залежить від локалізації пухлини, віку пацієнта, загального стану здоров’я та попередніх методів лікування. Перед операцією проводяться неврологічні обстеження, візуалізаційні дослідження, такі як МРТ та дослідження крові. Під час операції пухлина видаляється максимально, не завдаючи шкоди життєвим функціям. У деяких випадках ракову тканину неможливо повністю видалити, а побічні ефекти полегшуються зменшенням тиску, що чиниться пухлиною на мозок.

 Операція може зайняти в середньому 3-5 годин, і цей час варіюється залежно від типу операції.

Після операційний період

Перебування в лікарні після операції на пухлині мозку становить приблизно 5-7 днів.

Після операції голову накривають бинтом. Набряк, біль, запаморочення та сплутаність свідомості, можуть виникати в зоні операції. Вам слід регулярно приймати інші ліки, включаючи засоби для знеболення. Важливо дотримуватися рекомендацій лікаря та медсестри, щоб підтримувати баланс рідини в організмі, особливо в перші кілька днів після операції. Через кілька днів після операції можуть знадобитися візуалізаційні тести, такі як МРТ або КТ.

Prusa Medica Prusa Medica Prusa Medica Prusa Medica

Prusa Medica

Prusa Medica

Prusa Medica

Prusa Medica

Prusa Medica
Prusa Medica