prusa

Контактна Форма

Будь ласка, заповніть форму повністю, щоб ми могли допомогти вам краще..


prusa
ОПЕРАЦІЯ ЗАМІЩЕННЯ КУЛЬШОВОГО СУГЛОБА ОПЕРАЦІЯ ЗАМІЩЕННЯ КУЛЬШОВОГО СУГЛОБА
  • Категорія : Ортопедія
  • Тривалість операції : 2 Година
  • День госпіталізації : 2-3

ОПЕРАЦІЯ ЗАМІЩЕННЯ КУЛЬШОВОГО СУГЛОБА

Операція з заміщення тазостегнового суглоба - це заміна тазостегнового суглоба на штучний суглоб, який називається протезом внаслідок зносу та пошкодження кульшового суглоба з часом. Як і колінний, тазостегновий суглоб має вагу тіла, тому це один з найбільш пошкоджених суглобів. Операція з заміщення тазостегнового суглоба є кращою, коли інші методи лікування не є рішенням болю в стегнах. Найпоширенішою причиною заміщення кульшового суглоба є артрит.

У яких випадках проводиться операція з заміщення кульшового суглоба?

-Кальцифікація

  • - Постійні болі в стегнах
  • - Біль у тазостегновому суглобі, що обмежує такі рухи, як сидіння та стояння, підйом вгору-вниз по сходах, одягання
  • -Ревматичний артрит
  • -Остеонекроз (загибель клітин у кістковій тканині)
  • -Біль, який зберігається, незважаючи на інші методи лікування

Як проводиться операція з заміни кульшового суглоба?

Перед операцією може бути проведено детальний огляд і можуть знадобитися такі тести, як аналіз крові та рентген. Операція планується шляхом оцінки рухів та сили м’язів у тазостегновому суглобі. Операція на тазостегновому суглобі проводиться під загальним наркозом. Роблячи розріз в області стегна, видаляють пошкоджену кістку і хрящ, а пошкоджений суглоб замінюють протезом. Методи та технології, що застосовуються в операціях із заміщення тазостегнового суглоба, постійно розвиваються. Операція триває близько 2 годин.

Після операційний період

Перебування в лікарні після операції з заміни тазостегнового суглоба зазвичай становить 2-3 дні.

Після операції вам буде запропоновано ходити з опорою, такою як милиці. Таким чином, ваші рухи збільшаться, а ризик згортання крові зменшиться. Для прискорення відновлення та набору суглобових рухів та м’язової сили будуть рекомендовані вправи та програми фізичної терапії, які ви можете робити в лікарні та вдома. Зазвичай значне поліпшення відбувається протягом 4-6 тижнів. Процес загоєння залежить від того, наскільки виконуються рекомендації лікарів та фізіотерапевтів.

Після операцій, проведених за допомогою роботизованої хірургії, пацієнти можуть встати в той же день та набагато швидше і безболісніше повернутися до своєї повсякденної діяльності.

Prusa Medica Prusa Medica Prusa Medica Prusa Medica

Prusa Medica

Prusa Medica

Prusa Medica

Prusa Medica

Prusa Medica
Prusa Medica