prusa

Контактна Форма

Будь ласка, заповніть форму повністю, щоб ми могли допомогти вам краще..


prusa
ОПЕРАЦІЯ ЗМЕНШЕННЯ ГРУДЕЙ ОПЕРАЦІЯ ЗМЕНШЕННЯ ГРУДЕЙ
  • Категорія : Пластика
  • Тривалість операції : 2-3 Година
  • День госпіталізації : 2-3

ОПЕРАЦІЯ ЗМЕНШЕННЯ ГРУДЕЙ

Хірургія зменшення грудей

Хірургія зменшення грудей - це хірургічна процедура, при якій із грудей видаляється надлишок жиру, тканин і шкіри, щоб отримати розмір грудей, пропорційний тілу. Наявність великих грудей може спричинити фізичний та соціальний дискомфорт, такий як хронічний біль у спині, шиї та плечах, подразнення шкіри, обмежена діяльність та труднощі у виборі одягу. За допомогою операції зменшення грудей усувається дискомфорт, спричинений великими грудьми.

Як проводиться операція зі зменшення грудей?

Перед операцією будуть проведені необхідні лабораторні дослідження, такі питання, як загальний стан здоров'я, використовувані ліки, оцінки очікувань від операції та планування операції. Операція проводиться під загальним наркозом. Надлишки тканин молочної залози, жир і шкіра видаляються для зменшення розміру, роблячи надріз на грудях. Зона розрізу закривається шляхом переформування грудей.

Післяопераційний період

Перебування у лікарні після операції зі зменшення грудей зазвичай становить 1-2 дні.

Відразу після операції груди обмотують бинтом. Для стоку надлишкової крові або рідини можна вставити дренажі. Для зменшення ризику зараження та болю можуть бути рекомендовані антибіотики та знеболюючі препарати. Це нормально, коли в грудях у перші дні після операції з’являються болючість, набряки та синці. Зазвичай рекомендується уникати фізичних навантажень протягом 2-4 тижнів у період відновлення.

Prusa Medica Prusa Medica Prusa Medica Prusa Medica

Prusa Medica

Prusa Medica

Prusa Medica

Prusa Medica

Prusa Medica
Prusa Medica