prusa

Контактна Форма

Будь ласка, заповніть форму повністю, щоб ми могли допомогти вам краще..


prusa
prusa prusa
  • Категорія : Пластика
  • Тривалість операції : 2 Година
  • День госпіталізації : 0-0

ПЕРЕСАДКА ВОЛОССЯ

Пересадка волосся

Трансплантація волосся - це процедура, яку проводять дерматологічні або пластичні хірурги з метою отримання нового волосся у людей з проблемами випадіння волосся або облисіння. Харчування, стрес, гормональний дисбаланс, ліки або захворювання можуть спричинити випадання волосся. Після успішної процедури трансплантації волосся пацієнти можуть отримати нове волосся природного вигляду безболісними методами.

Як роблять трансплантацію волосся?

Зазвичай це роблять, беручи волосся з потилиці або з бічних частин голови, переносячи їх на область, де відбувається витончення або осипання. Перед тим, як розпочати процедуру, хірург стерилізує область, де буде взяте волосся, та знеболює її місцевою анестезією. Фолікули волосся пересаджують на шкіру голови за допомогою спеціальних голок. Область голови де виконувалась операція накривають марлею або бинтом. Процедури зазвичай займають кілька годин.

Післяопераційний період

Ви можете залишити лікарню того ж дня після процедури пересадки волосся.

Набряк і біль можуть відчуватися  в пересадженому місці, але ці скарги є тимчасовими. Як правило, після 3 днів домашнього відпочинку рутинну діяльність можна відновити, тримаючи область голови покритою. Відповідно до рекомендацій лікаря, слід звертати увагу на такі питання, як миття волосся, використання капелюхів, фізичні вправи.

Prusa Medica Prusa Medica Prusa Medica Prusa Medica

Prusa Medica

Prusa Medica

Prusa Medica

Prusa Medica

Prusa Medica
Prusa Medica