prusa

Контактна Форма

Будь ласка, заповніть форму повністю, щоб ми могли допомогти вам краще..


prusa
ПІДТЯЖКА ГРУДЕЙ ПІДТЯЖКА ГРУДЕЙ
  • Категорія : Пластика
  • Тривалість операції : 2 Година
  • День госпіталізації : 0-1

ПІДТЯЖКА ГРУДЕЙ

Хірургія підтяжки молочної залози (естетика грудей - підтяжка грудей)

Операція з підтяжки грудей - це хірургічна процедура, при якій форму молочної залози змінюють шляхом переформування тканини молочної залози та видалення зайвої шкіри. Операція з підтяжки грудей може бути виконана для корекції змін та в’ялості в грудях через вагітність, годування груддю, зміну ваги, старіння та генетичні характеристики.

Перед операцією на підтяжці грудей

Спочатку лікар проведе необхідні перевірки та визначить бажані результати операції. Для оцінки загального стану здоров’я та придатності до операції проводяться різні лабораторні дослідження. Мамографії можуть бути рекомендовані до та після операції для моніторингу змін у тканинах молочної залози. Також рекомендується кинути палити перед операцією, оскільки куріння може зменшити кровотік і уповільнити процес загоєння.

Як проводиться операція підтяжки грудей?

Хірургія підтяжки грудей в основному проводиться під загальним наркозом. Для переформування тканини молочної залози можуть бути використані різні методи. Надлишки шкіри видаляють, роблячи надрізи на грудній клітці, як визначено згідно з планом операції. Груди піднімають, затягуючи тканини навколо грудей. Потім надрізи закриваються. Операція триває приблизно 2-3 години.

Післяопераційний період

Після операції з підтяжки молочної залози пацієнти зазвичай виписуються в той же день або через 1 день після операції.

Після операції груди покриють марлею або хірургічним бюстгальтером. У перші дні можна рекомендувати знеболюючі ліки. Можуть бути синці та набряки в грудях приблизно два тижні. Намагайтеся спати на спині або лежачи на боці. Продовжуйте носити хірургічний бюстгальтер за вказівкою лікаря, зазвичай протягом трьох-чотирьох днів. Груди продовжуватимуть змінюватися і осідати протягом декількох місяців після операції, і бажані результати стануть очевидними.

Prusa Medica Prusa Medica Prusa Medica Prusa Medica

Prusa Medica

Prusa Medica

Prusa Medica

Prusa Medica

Prusa Medica
Prusa Medica