prusa

Контактна Форма

Будь ласка, заповніть форму повністю, щоб ми могли допомогти вам краще..


prusa
ПЛАСТИКА НОСА ПЛАСТИКА НОСА
  • Категорія : Пластика
  • Тривалість операції : 2 Година
  • День госпіталізації : 0-1

ПЛАСТИКА НОСА

Пластика носа (ринопластика)

Ринопластика - це операція що проводиться для зміни зовнішнього вигляду носа, поліпшення дихання або того й іншого. За допомогою ринопластики розмір, форму або пропорції носа можна змінювати відповідно до особливостей обличчя, коригувати травми чи вроджені розлади та покращувати дихальні труднощі.

Перед операцією важливо;

Перед операцією ринопластики потребуються  різні обстеження, такі як дослідження крові, і проводиться комплексне обстеження. Відповідно до особливостей обличчя визначаються бажані результати операції ринопластики та планується операція. Фотографії носа та обличчя можна робити під різними кутами і використовувати для оцінки віддалених результатів операції.

Як проводиться хірургічна операція з ринопластики?

Операції ринопластики в основному проводяться під загальним наркозом. Якщо застосовуються більш прості процедури, місцева анестезія також може бути застосована . Під час операції ніс переформують за допомогою процедур, що проводяться на хрящах і кістках. Зазвичай процедура займає 1-2 години. Цей період може бути довшим залежно від типу операції.

Післяопераційний період

Після операції ринопластики пацієнти можуть бути виписані в той же день або перебувати в лікарні протягом 1 ночі.

Після операції шину або пов’язки використовують протягом 1-7 днів для підтримки форми носа. У період відновлення необхідно уникати таких важких вправ, як біг підтюпцем та надмірні рухи обличчя, які змусять ніс. Слід бути обережним, одягаючи одяг, такий як сорочки та светри.

Prusa Medica Prusa Medica Prusa Medica Prusa Medica

Prusa Medica

Prusa Medica

Prusa Medica

Prusa Medica

Prusa Medica
Prusa Medica