prusa

Контактна Форма

Будь ласка, заповніть форму повністю, щоб ми могли допомогти вам краще..


prusa
ШУНТУВАННЯ ШУНТУВАННЯ
  • Категорія : Здоров’я серця
  • Тривалість операції : 2-4 Година
  • День госпіталізації : 5-6

ШУНТУВАННЯ

Операція з шунтування серця - це операція, спрямована на забезпечення адекватного кровотоку в разі пошкодження або закупорки артерії. Здоровий кровоносна  судина береться з іншої частини тіла і перев'язується за окклюзированною артерією, так що кровотік в закупореній області відновлюється. За допомогою шунтування полегшуються такі симптоми, як біль в грудях і задишка, викликані серцевими захворюваннями, і поліпшуються функції серця.

Як виконується шунтування?

Перед операцією будуть виконані такі тести, як аналізи крові, рентген грудної клітки, електрокардіограма (ЕКГ). Операція проходить під загальним наркозом і починається з розрізу посередині грудей. Шунтування також може бути виконано мінімально інвазивним методом з меншими розрізами. Зазвичай здорова кровоносна  судина береться з ноги і перевязується вперед від закупоренної артерії, тобто вена обходиться. Таким чином, кровотік триває за межами закупореній артерії. Хоча це залежить від кількості обійдених судів, операція займає в середньому 2-4 години.

Після операційний період

Після операції ви перебуваєте в лікарні 5-6 днів. Біль в місці операції може відчуватися при глибокому вдиху або кашлі. Буде надана докладна інформація про те, яким повинен бути домашній догляд після виписки. У період відновлення слід уникати важких навантажень. Щоб знизити рівень холестерину в крові, знизити ризик утворення тромбів і допомогти серцю добре працювати, після операції слід зберегти здоровий спосіб життя і регулярно приймати призначені ліки.

Prusa Medica Prusa Medica Prusa Medica Prusa Medica

Prusa Medica

Prusa Medica

Prusa Medica

Prusa Medica

Prusa Medica
Prusa Medica