prusa

Контактна Форма

Будь ласка, заповніть форму повністю, щоб ми могли допомогти вам краще..


prusa
ТЕРАПІЯ СТОВБУРОВИМИ КЛІТИНАМИ ТЕРАПІЯ СТОВБУРОВИМИ КЛІТИНАМИ
 • Категорія : Ортопедія
 • Тривалість операції : 1-1.5 Година
 • День госпіталізації : 2-3

ТЕРАПІЯ СТОВБУРОВИМИ КЛІТИНАМИ

Що таке регенеративна медицина?

Регенеративна медицина забезпечує лікування тканинною інженерією, клітинною терапією, медичними пристроями та штучними органами тканин або органів, пошкоджених захворюваннями, травмами чи вродженими проблемами.

Регенеративна медицина працює для відновлення структури та функцій пошкоджених тканин та органів або для вироблення розчинів для пошкоджених органів. Це відносно нова галузь, яка об’єднує фахівців з біології, хімії, інформатики, техніки, генетики, медицини, робототехніки та інших галузей, щоб знайти рішення найскладніших медичних проблем, що стоять перед людством.

Наші тіла мають вроджену реакцію на зцілення та захист під час хвороби. Методи, що використовують цю силу тіла в клінічній ситуації та в процесі загоєння, є методами регенеративної медицини.

Методи регенеративної медицини

1. Тканинна інженерія

Тканинна інженерія - це метод, при якому біосумісні риштування розміщуються в тілі в області, де будуть утворюватися нові тканини. Як результат, він спрямований на створення нової текстури.

Ця область ще перебуває в початковій стадії, і перші історії успіху стосуються регенерації м’яких тканин.

2. Клітинна терапія

У кожної людини мільйони стовбурових клітин. Наші тіла використовують стовбурові клітини як спосіб відновлення. Дослідження показали, що регенерація тканин можлива за належних умов, якщо стовбурові клітини вводять у хворий або пошкоджений ділянку тканини. Ці клітини можуть бути зібрані з крові, жиру, кісткового мозку, зубної пульпи (простір, де зуб перетворюється з тканиною дентину), скелетних м’язів та інших джерел. Пуповинна кров - ще одне джерело дорослих стовбурових клітин. Вчені та клініцисти вдосконалюють свою здатність готувати стовбурові клітини для введення пацієнтам для відновлення хворих або пошкоджених тканин.

3. Медичні вироби та штучні органи

У випадках, коли орган не працює, загальним клінічним методом є трансплантація запасного органу донору. Основними проблемами є необхідність знайти відповідні донорські органи та приймати препарати, що пригнічують імунну систему з побічними ефектами. Крім того, якщо пошук відповідного донорського органу займає тривалий час, існують проміжні методи, що використовують різні пристрої для підтримки функції відмовленого органу. Вчені та клініцисти з усього світу розробляють та оцінюють пристрої, які доповнюють або замінюють функції багатьох систем органів, таких як серце, легені, печінка та нирки.

PRP (плазма, багата тромбоцитами) та терапія стовбуровими клітинами

PRP та терапія стовбуровими клітинами приходять на думку, коли мова йде про інноваційні варіанти лікування, але чи є вони комбінованою терапією? Ні; це два різні плани лікування. Однак вони справді демонструють деяку подібність.

Сила регенеративної медицини

Як PRP, так і терапія стовбуровими клітинами підпадають під категорію регенеративної медицини, і іноді в них виникає плутанина. Призначення регенеративної медицини полягає у використанні власної сили організму, щоб зцілитися. Таким чином, PRP та лікування стовбуровими клітинами дуже схожі. Обидва використовують природні цілющі здібності пацієнта, тому що:

 • * Вони зменшують хронічний біль.
 • * Вони дозволяють загоювати травми або захворювання, що вражають їх суглоби, такі як коліна або плече.
 • * Вони підвищують мобільність та якість життя.

І той, і інший є нехірургічним підходом до лікування травм. Хоча вони мають одне і те ж призначення, механізми кожного з них різні.

Що таке PRP?

PRP означає плазма (рідка частина крові), багата тромбоцитами (клітинами крові). Це лікування використовує два найважливіших компоненти крові для сприяння загоєнню: тромбоцити та плазма. Тромбоцити дозволяють крові згортатися. Плазма, навпаки, є рідкою частиною крові і містить білки та фактори росту, необхідні для відновлення тканин.

При лікуванні PRP лікар або персонал бере кров у пацієнта, збирають плазму та тромбоцити. Цей розчин вводять у пошкоджену ділянку для досягнення загоєння.

Використання PRP-лікування в ортопедії

Коли пошкоджена така тканина, як м’яз, кістка, зв’язка або сухожилля, організм реагує, направляючи клітини тромбоцитів до місця пошкодження. Ці тромбоцити, наповнені факторами загоєння та росту, ініціюють процес відновлення. PRP-терапія забезпечує більш високу щільність тромбоцитів завдяки простому введенню.

Ортопедичні проблеми, які лікуються за допомогою PRP, це:

 • * Артроз (запалення кістки) стегна, коліна, плеча та хребта
 • * Травми сухожиль і зв’язок
 •  * Часткові розриви
 • * Підошовний фасциит (запалення фіброзної тканини внизу п’яти і під стопою)
 •   *Травми ротаторної манжети (пошкодження м'язів, які допомагають плечу залишатися в гнізді і дозволяють плечу обертатися
 • * Пошкодження передньої хрестоподібної зв’язки (ACL) (раптовий розрив і сильний біль у коліні)
 • * Тенісний лікоть (сльози, викликані розтягуванням м’язів передпліччя при частому використанні кисті та кисті)
 • * Лікоть гольфіста (пошкодження, спричинені частим використанням внутрішньої частини ліктя)
 • * Тендиніт (запалення сухожилля, що з'єднує кістки з м'язами)
 • * Напряг і розтягнення

Що таке лікування стовбуровими клітинами?

Терапія стовбуровими клітинами використовує специфічні або ще недиференційовані клітини. Клітини, як правило, диференціюють і спеціалізуються на нашому тілі. Наприклад, вони утворюють печінку, клітини мозку або нервові клітини. Вони мають певну функцію в організмі.

Оскільки стовбурові клітини ще не диференційовані, вони потенційно використовуються для загоєння. Цей метод вводить стовбурові клітини в рану, перетворюючи їх в клітини, необхідні для відновлення. Наприклад, стовбурові клітини, введені в розірваний хрящ, можуть перетворитися на клітини хряща.

Вони допомагають регенерувати спинний мозок або поліпшити роботу мозку, який погіршився від хвороби Альцгеймера. Це також метод, який застосовується при відновленні хряща, остеоартрозі та відновленні суглобів.

Застосування методів лікування стовбуровими клітинами в ортопедії

Терапія стовбуровими клітинами - це революційна програма, яка використовує власні стовбурові клітини організму для регенерації нових, здорових тканин у місці пошкодження.

Ортопедичні проблеми, що лікуються за допомогою терапії стовбуровими клітинами, включають:

 • * Травми сухожиль
 • * Травми хряща
 • * Травми м’язів
 • * Травми обличчя (пошкодження тканин, що оточують сухожилля і зв’язки)
 • * Пошкодження нервів
 • * Післяопераційні процеси відновлення
Prusa Medica Prusa Medica Prusa Medica Prusa Medica

Prusa Medica

Prusa Medica

Prusa Medica

Prusa Medica

Prusa Medica
Prusa Medica