prusa

Контактна Форма

Будь ласка, заповніть форму повністю, щоб ми могли допомогти вам краще..


prusa
ВІНІРИ ВІНІРИ
  • Категорія : Стоматологія
  • Тривалість операції : 2 Година
  • День госпіталізації : 0-0

ВІНІРИ

Вініри

Зубні вініри - це тонкі покриття, нанесені на поверхню зуба для поліпшення зовнішнього вигляду у таких випадках, як зламані зуби, форма або зміна кольору, а також міжзубний простір. Оскільки покриття зроблено відповідно до кольору зуба, це створює природний вигляд.

Існують різні типи вінірів з порцеляни або композитного смоляного матеріалу, і для пацієнта підбирається найбільш підходяще зубне покриття.

Як виконується покриття зубів?

Перед виготовленням зубного покриття визначається, скільки зубів буде покрито і які варіанти будуть доречними. Зазвичай для оцінки стану зубів роблять рентген. Форма (розміри) ваших зубів береться для виготовлення покриття відповідного розміру. Покриття, відповідні вашому кольору та розміру зуба, виготовляються в лабораторії.

Перш ніж застосовувати вінір, ваш лікар очищає ваші зуби та формує їх, щоб зробити вініри природного вигляду. Потім вініри кріпляться до зуба. Незручні або неприємні деталі можна виправити під час наступних зустрічей.

Що слід розглянути після покриття зубів?

Після процесу покриття зуба бажаний зовнішній вигляд досягається в найбільш природному вигляді. Як правило, покриття зубів зберігається довго. Однак слід враховувати моменти, щоб покриття прослужило довше:

При надмірному тиску покриття можуть порватися. Тому слід уникати жування твердих предметів.

  1. Зуби не слід використовувати для відкриття упаковки або упаковок.
  2. Якщо ви скрипите зубами вночі, слід використовувати захист , призначений лікарем.

Якщо ви займаєтеся спортом, слід використовувати капи

Prusa Medica Prusa Medica Prusa Medica Prusa Medica

Prusa Medica

Prusa Medica

Prusa Medica

Prusa Medica

Prusa Medica
Prusa Medica