prusa

Контактна Форма

Будь ласка, заповніть форму повністю, щоб ми могли допомогти вам краще..


prusa
ЗУБНІ ІМПЛАНТАТИ ЗУБНІ ІМПЛАНТАТИ
  • Категорія : Стоматологія
  • Тривалість операції : 1 Година
  • День госпіталізації : 0-0

ЗУБНІ ІМПЛАНТАТИ

Зубні імплантати

Зубні імплантати застосовуються для заміщення пошкоджених або відсутніх зубів на натуральні штучні зуби. Зубний імплантат хірургічно поміщається в корінь зуба за допомогою металевих гвинтоподібних стрижнів і виконує роль кореня відсутніх зубів.

У яких випадках застосовується імплантація зубів?

  1. Один або кілька відсутніх зубів
  2. При стоматологічних проблемах, що заважають говорити
  3. У випадках, коли протези не бажані

Імплантати не ковзають, не видають шуму та не спричиняють пошкодження кісток, як фіксовані мости або протези.

Як робиться імплантація зубів?

Те, як проводиться хірургічна операція із імплантації зубів, залежить від типу імплантату та стану щелепної кістки. Перед процедурою роблять рентген зубів і проводять комплексне обстеження. Процедури імплантації зубів зазвичай проводяться з місцевою анестезією. Спочатку робиться розріз, щоб відкрити ясна, куди буде розміщений імплантат. Імплантат поміщається в кістку за допомогою металевого гвинта і виконує роль кореня зуба. Потім ясна закриваються і процес закінчується. Установка зубного імплантату зазвичай триває від 30 хвилин до 1 години, але цей час може змінюватися залежно від щелепної кістки та типу процедури.

Після операційний період

Після процедури імплантації зубів пацієнти повертаються додому того ж дня. Можуть бути набряки ясен і обличчя, біль у місці імплантації та незначна кровотеча. Однак, якщо ці скарги зберігаються або посилюються, вам слід проконсультуватися з лікарем. Зубний імплантат і кістка будуть інтегровані протягом декількох місяців після лікування. У цей час слід вживати м’яку їжу, а також уникати будь-якої сили чи тиску на імплантат.

Prusa Medica Prusa Medica Prusa Medica Prusa Medica

Prusa Medica

Prusa Medica

Prusa Medica

Prusa Medica

Prusa Medica
Prusa Medica